Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

14 березня 2014 Юрій Михальчишин: Слід унеможливити розв'язання війни на внутрішньому фронті

У такий, час який ми переживаємо сьогодні, без перебільшення, твориться історія. Світ, можливо, і зупиниться на грані Третьої світової війни, але нам важливо не дати переступити цю грань ще й у середині країни. Адже одна справа дати відсіч агресору і виграти визвольні змагання проти ворога, а инша - не дати розв'язати війну на внутрішньому фронті. Громадянської війни Україна не витримає. Зовнішню агресію ми відіб'ємо, подолаємо і однозначно вийдемо з неї переможцями. Тому концентрація всіх зусиль, віра у власні сили, розрахунок виключно на внутрішні ресурси, відмова від взаємного поборювання, дисципліна - це запорука нашої перемоги завтра. Про це 14 березня 2014 року у виступі на засіданні Верховної Ради України заявив народний депутат-свободівець Юрій Михальчишин.

9 лютого 2014 Сп'яніла від крові орда може знову чинити спробу розправи - Михальчишин

Народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин заявив, що Майдан н не розійдеться, не розтане, як сніг під променями раннього сонця, і не розбіжиться під загрозою розгону. Свободівець закликав: "Жодного послаблення! Режим не покидає сподівання розігнати Майдан провокаціями, диверсіями, силовим тиском. Їм знову здається, що стало менше людей, що починають панувати сумніви і розчарування, мовляв "а що далі?", "а стоїмо третій місяць і не має результату", "а Янукович далі при владі, і що нам робити?". Відповім. Це вони не знають, що робити з Майданом, тому, що за всіма законами їхньої продажної політики, їхнього псевдоздорового глузду Майдан давно мав би зникнути. Але він не зникає тому, що це не партія, не організація, не передвиборчий проект".

31 жовтня 2013 Юрій Михальчишин: Ми зосередили увагу на тих сторінках історії, які інтенсивно фальсифікуються

Про особливості "антитабачниківського" видання в інтерв'ю Вголосу розповів один із авторів посібника народний депутат України, віце-прем'єр-міністр із питань соціальної та гуманітарної політики, міністр освіти й науки Уряду національної альтернативи свободівець Юрій Михальчишин.

18 серпня 2013 Юрій Михальчишин: Лицарі нерівного бою

Тут уміють бути мужніми. Тут мрії сильніші за страх. Тут своїх не залишають. Тут усесвіт чекає на нас, аби ми мали що вдосконалювати. Щось тривожне будить нас ночами, і ми несемо безсонну варту у пошуках таких місць. Але війна, на яку ми запізнились, спалила і розбомбила їх майже всі, і нам залишається лише переглядати чорно-білу фронтову кінохроніку, яка закарбувала образи та обриси героїчної епохи.

Показати старіші події