Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

3 травня 2014 Юрій Михальчишин та Руслан Кошулинський провели зустріч із громадою Снятинщини

В суботу, 3 травня 2014 року, народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин та віце-спікер Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський у рамках візиту на Івано-Франківщину провели зустрічі з громадою Снятинщини.

Багато національно-свідомих мешканців районного центру, незважаючи на рясний дощ, прийшли до місцевого Будинку культури на зустріч із відомими політиками. Першим перед громадою виступив віце-спікер українського парламенту Руслан Кошулинський. Націоналіст коротко поінформував присутніх про розгортання антитерористичної операції на сході нашої держави та обґрунтував категоричну позицію ВО "Свобода" стосовно питань федералізації, референдуму та діялогу з озброєними найманцями.

"Випадки зради та саботажу серед силовиків призвели до небаченого розгулу сепаратизму і бандитизму. Прямо на вулицях серед білого дня викрадають людей, громадських активістів. З-поміж них - багато свободівців. Це зайвий раз засвідчує значення нашої політсили, адже вороги України в першу чергу намагаються боротися з найдієвішими супротивниками", - заявив Руслан Кошулинський.

Опісля перед присутніми виступив Юрій Михальчишин. "У 1918 році Центральна Рада замість того, щоб організовувати відсіч більшовикам, займалася другорядними питаннями. Зараз в мене виникає відчуття дежавю. Потрібно зрозуміти, що антитерористична операція - це як хірургічне втручання, її треба робити швидко і радикально, адже зволікання може призвести до значно гірших наслідків. В Україні є достатньо патріотів, які готові рішуче стати на захист національної єдности та державної незалежности, але вони змушені фактично голіруч боротися із озброєними сепаратистами. Тому необхідно розглянути та ухвалити ініційований парламентською фракцією "Свобода" закон про вільне володіння зброєю. А ухвалення внесеного свободівцями проєкту закону "Про люстрацію" значно зменшить ризики переходу працівників силових структур на сторону окупанта", - зазначив свободівець.

Насамкінець Юрій Михальчишин вичерпно відповів на численні запитання, що лунали із залу, та пообіцяв невдовзі знову відвідати Снятинщину.

Прес-служба Снятинської районної організації ВО "Свобода"