Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

3 травня 2014 Юрій Михальчишин та Руслан Кошулинський провели зустріч із громадою Снятинщини

В суботу, 3 травня 2014 року, народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин та віце-спікер Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський у рамках візиту на Івано-Франківщину провели зустрічі з громадою Снятинщини.

4 квітня 2014 Юрій Михальчишин: Революція не завершиться, доки олігархи будуть при владі

4 квітня 2014 року Івано-Франківськ відвідав народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин. У рамках візиту націоналіст зустрівся з активістами осередку "Студентської Свободи".

28 лютого 2014 Юрій Михальчишин закликав скасувати пільги не тільки народним депутатам, а усім державним високопосадовцям

28 лютого 2014 року Верховна Рада України затвердила законопроєкт про внесення змін до закону "Про статус народного депутата України" (щодо скасування пільг). За це рішення проголосував 301 парламентар. Звертаючись до депутатів перед голосуванням, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин наголосив, що фракція "Свободи" підтримує будь-які ініціативи, спрямовані на відновлення соціяльної справедливости в державі. Але треба розглядати питання не лише про скасування пільг народним депутатам, а й усім високопосадовцям державних структур включно з Президентом України, членами уряду, прокурорами усіх рівнів, суддями, посадовцями МВС, податківцями та рештою.

25 січня 2014 Олег Тягнибок: Координація наших дій, концентрація зусиль та українська звитяга!

Від сьогодні українці перейшли до тотального спротиву. Сталося те, про що ми говорили впродовж останнього часу. Для того, аби перемогти, не достатньо боротьби лише в Києві. До того часу, доки спротиву не буде в усіх куточках України, нам буде дуже складно подолати цей українофобський режим. Але рано чи пізно ми будемо його судити. Тим паче, що наші органи народної влади вже діють - відбувся процес її легітимізації. Про це під час виступу на Майдані Незалежнсоти заявив Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок увечері 24 січня 2014 року.

7 січня 2014 Більше сотні львівських свободівців зустріли Святвечір у Києві

Більше сотні активістів Львівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зустріли Святвечір у Києві. Місцем дислокації львів'яни обрали "Палац Свободи". На столах, за традицією, було 12 пісних страв. На куті столу поставили символ Різдва - дідух. Про це 7 січня 2014 року повідомив голова Львівської міської організації ВО "Свобода" Маркіян Лопачак.

28 листопада 2013 Юрій Михальчишин презентував книгу "Ватра" в Івано-Франківську

28 листопада 2013 року Івано-Франківськ відвідав народний депутат від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин. У Народному домі "Просвіта" науковець презентував свою книгу "Ватра". Зустріч відбулася в рамках авторського проєкту Ірини Фаріон "Від книги до мети". У заході також взяв участь народний депутат України свободівець Руслан Марцінків. Руслан Марцінків наголосив, що приїзд Юрія Михальчишина з презентацією книги "Ватра" у такий революційний час має досить символічне значення, адже книга містить матеріяли про історичні події, революційну боротьбу. "Це така собі збірка досвіду різних поколінь в боротьбі за український зміст", - зазначив свободівець.

5 листопада 2013 Юрій Михальчишин: Єдиними послідовниками нацизму та неонацизму нині є комуністи

Львів, Галичину та Україну загалом хочуть затаврувати як заповідник нацизму та неонацизму. Насправді ж єдиним утворенням, яке нині сповідує ідеологію націонал-соціялізму, у світі та зокрема в нашій державі, є Компартія. Про це 5 листопада 2013 року, виступаючи з трибуни парламенту, заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

24 жовтня 2013 Юрій Михальчишин: Аби приховати свою неспроможність виконувати елементарні адміністративні функції, влада зводить наклепи на опозиціонерів

Народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин скервав звернення до Прем'єр-міністра України М. Азарова з вимогою спростувати недостовірну та наклепницьку інформацію щодо буцімто участи свободівця у так званому "проникненні" до адміністративної будівлі Державної скарбничої служби України по вул. Бастіонній, 6 у місті Києві.

15 жовтня 2013 Юрій Михальчишин привітав ветеранів Української Повстанської Армії з 71-ю річницею створення Армії Нескорених

15 жовтня 2013 року народний депутат України свободівець Юрій Михальчишин спільно з депутатами Львівської міської ради та активістами Всеукраїнського об'єднання "Свобода" привітав українських повстанців, які проживають у Львові, з 71-ю річницею створення Української Повстанської Армії.

13 жовтня 2013 У Львові освятили сквер та пам'ятний знак кошовому отаману Війська Запорізького Іванові Сірку

13 жовтня 2013 року у Львові з ініціятиви депутата Львівської міської ради свободівця Тараса Гупала та благодійного фонду "Місія всіх Святих" навпроти СШ № 65, на вул. Сірка, 16, відбулося освячення скверу та пам'ятного знака кошовому отаману Війська Запорізького Іванові Сірку.

Показати старіші події