Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

2 липня 2014 Юрій Михальчишин: Кожного, хто намагається нажитися на війні, має бути жорстко покарано

Кожного, хто в умовах війни намагається отримати від цього зиск, нажитися на трагедіях людей, має бути суворо покарано. Про це 2 липня 2014 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин, коментуючи повідомлення у ЗМІ з посиланням на очільника Управління МВС у Львівській області Дмитра Загарію про те, що націоналіст буцімто взяв на поруки так званого бізнесмена зі Львова, у гаражі якого міліція виявила викрадені з однієї з військових частин Львова бронежилети, військові шоломи та иншу амуніцію.

Юрій Михальчишин назвав зазначене повідомлення вигадкою й підкреслив, що ця брехня не має під собою жодних підстав. За його словами, у телефонній розмові з ним Д. Загарія підтвердив, що дійсно давав коментар журналістам, однак ті перекрутили інформацію.

"Інформація перекручена, по-суті це відверта брехня. 2011 року, ще не будучи народним депутатом України (тоді я був депутатом Львівської міськради), я брав на поруки Андрія Мусійовського - студента одного із львівських вишів, якого безпідставно намагалися покарати за події 9 травня у Львові. Власне, про цю ситуацію без її прив'язки до події зі знайденими бронежилетами й шоломами, одному з інтернет-видань і розповів очільник УМВС у Львівській області Дмитро Загарія. Видання насправді перекрутило інформацію.

Сподіваюся, що ця ситуація є лише прикрою помилкою журналістів, а не черговим замовленням з метою дискредитації нашої політичної сили. Тому звертаюся до журналістів із закликом перевіряти інформацію перед її оприлюдненням і дотримуватися в роботі засад і стандартів діяльности ЗМІ", - зазначив Юрій Михальчишин.

Прес-служба ВО "Свобода"