Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

2 липня 2014 Юрій Михальчишин: Кожного, хто намагається нажитися на війні, має бути жорстко покарано

Кожного, хто в умовах війни намагається отримати від цього зиск, нажитися на трагедіях людей, має бути суворо покарано. Про це 2 липня 2014 року заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин, коментуючи повідомлення у ЗМІ з посиланням на очільника Управління МВС у Львівській області Дмитра Загарію про те, що націоналіст буцімто взяв на поруки так званого бізнесмена зі Львова, у гаражі якого міліція виявила викрадені з однієї з військових частин Львова бронежилети, військові шоломи та иншу амуніцію.

24 квітня 2014 Юрій Михальчишин: Заяви Путіна щодо антитерористичної операції в Україні - цинічне і брутальне перекручування реального стану справ

"Треба з певністю констатувати, що Росія зриває досягнуті на Женевському саміті домовленості. Позиція міжнародного співтовариства є надзвичайно стриманою і це є черговою загрозою національній безпеці України. Відтак треба повертати державу до стратегії опори на власні сили - рішуче проводити антитерористичну операцію, без жодних послаблень для бандформувань і терористичних структур". Про це 24 квітня 2014 року на брифінгу у Верховній Раді України з приводу подій на сході держави заявив народний депутат України свободівець Юрій Михальчишин.

11 квітня 2014 З погляду політика

Тривалий час вважалося, що ХХІ століття стане не "кінцем історії" у ліберально-демократичному розумінні як переходу до одно полярного світу ринкової економіки та торжества прав людини, а безжальною та безкомпромісною боротьбою цивілізацій, сформованих на ціннісних основах.

13 березня 2014 Юрій Михальчишин: У світі є необхідність творити антипутінську коаліцію, і український парламент має активно включитися у цей процес

Ми зобов'язані звернутися до Організації Об'єднаних Націй, аби зупинити ескалацію конфлікту, який може перерости у повномасштабну Третю світову війну. Тому доцільно не лише вимагати від ООН, аби вона втрутилася в ситуацію. Слід говорити, що країни-агресори потрібно виключати зі складу не тільки керівних органів об'єднання, а й із самої організації. Зараз треба творити нову коаліцію у світі - як була антигітлерівська, так має постати і антипутінська коаліція. Український парламент має активно включитися у цей процес. Про це 13 березня 2014 року заявив, виступаючи у парламенті, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин.

26 лютого 2014 Юрій Михальчишин: Крах теперішньої команди може стати крахом української державності в цілому

Депутат від "Свободи" про Майдан як шлях до реставрації старих політичних еліт, альтернативу державній монополії на насильство, можливість російського військового втручання та чорні хмари над Кабінетом Міністрів.

16 лютого 2014 Свободівець Юрій Михальчишин підтримав січеславців у боротьбі проти режиму

16 лютого 2014 року в Січеславі відбулося традиційне віче за участі народного депутата України Юрія Михальчишина та инших парламантарів. На заході новостворені загони самооборони обласного осередку ВО "Свобода" попередили кілька провокацій. Після віче Юрій Михальчишин відвідав активістів, які зараз перебувають під домашнім арештом та провів збори націоналістів области.

12 лютого 2014 Активісти Майдану пікетували Генеральну прокуратуру з вимогою звільнити учасників протестних акцій

12 лютого 2014 року кількасот активістів Майдану, зокрема члени ВО "Свобода", пікетували Генеральну прокуратуру України. В акції також взяли участь народні депутати України свободівці Ігор Сабій, Юрій Михальчишин та Руслан Марцінків. Основною вимогою пікетувальників було звільнення усіх заручників, яких утримує режим Януковича, та повна реабілітація усіх учасників акцій протесту. Під час пікету пікетувальники скандували: "Пшонку - на тушонку!", "Зека - геть!", "Волю політв'язням!".

9 лютого 2014 Юрій Михальчишин: Режим не покидає сподівання розігнати Майдан провокаціями, диверсіями, силовим тиском

Майдан - це прості й чесні українці, які працюють своїми руками і головою, які готові захищати своє і своїх. Саме тому він не розійдеться, не розтане, як сніг під променями раннього сонця, і не розбіжиться під загрозою розгону. Про це 9 лютого 2014 року під час виступу на вічі у Львові заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

6 лютого 2014 Юрій Михальчишин: Не рекомендую плакати, раджу зціпити зуби

Хтось говорить про злив революції. Хтось звично надягає бронежилет і йде в чергування на барикади з мішків зі снігом. Хтось згадує про застрелених і покалічених на Грушевського, і витирає почорнілим рукавом кутики очей. А тим часом до нас завітала американська тітонька з важливими месиджами, які дуже ймовірно стануть карбованими формулами реальності післязавтра… утриматись від насильства, звільнити всіх затриманих з-під варти, очистити обласні адміністрації та Київраду, сформувати технічний коаліційний уряд тощо. Надалі буде щось таке, як між лютневою революцією та жовтневим переворотом.

4 лютого 2014 Юрій Михальчишин: Український народ не дозволить реанімувати темне совєцьке минуле

"Живемо в час, коли український народ не дозволить реанімувати темне минуле, бо нам не потрібні новітні берії, гімлери, кагановичі чи ріббентропи з молотовими, які будуть ділити Україну. Нам потрібно відродити дух українських героїв, дух Залізняка і Гонти, дух запорозького козацтва, січового стрілецтва, героїв минулого, які живуть у сьогоденні". Про це 4 лютого 2014 року заявив у парламенті народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

Показати старіші події