Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

13 березня 2014 Юрій Михальчишин щодо виключення Росії з Ради безпеки ООН

Ми зобов'язані звернутися до Організації Об'єднаних Націй, аби зупинити ескалацію конфлікту, який може перерости у повномасштабну Третю світову війну. Тому доцільно не лише вимагати від ООН, аби вона втрутилася в ситуацію. Слід говорити, що країни-агресори потрібно виключати зі складу не тільки керівних органів об'єднання, а й із самої організації. Зараз треба творити нову коаліцію у світі - як була антигітлерівська, так має постати і антипутінська коаліція. Український парламент має активно включитися у цей процес. Про це 13 березня 2014 року заявив, виступаючи у парламенті, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин.

Свободівець нагадав, що свого часу із Ліги націй виключили СССР за агресію проти Фінляндії, виключали Італію за агресію проти Ефіопії, тому зараз треба говорити про те, що світ стоїть перед необхідністю творити нову коаліцію.

"Була коаліція антигітлерівська, а нині треба творити коаліцію антипутінську. Український парламент не має права залишатися осторонь у цьому питанні, а повинен озвучувати його якнайрадикальнішим чином. ООН має згадати, що є однією із фундаторів системи колективної безпеки в світі. Ігнорувати порушення українського суверенітету - це закривати очі на розв'язування Третьої світової війни", - заявив Юрій Михальчишин.

Прес-служба ВО "Свобода"