Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

20 березня 2014 Юрій Михальчишин у програмі "Сьогодні. Про головне" 20:03:14 Відео

Юрій Михальчишин у програмі "Сьогодні. Про головне" 20:03:14 Юрій Михальчишин взяв участь у програмі "Сьогодні. Про головне" 20:03:14.

13 березня 2014 Юрій Михальчишин щодо виключення Росії з Ради безпеки ООН Відео

Ми зобов'язані звернутися до Організації Об'єднаних Націй, аби зупинити ескалацію конфлікту, який може перерости у повномасштабну Третю світову війну. Тому доцільно не лише вимагати від ООН, аби вона втрутилася в ситуацію. Слід говорити, що країни-агресори потрібно виключати зі складу не тільки керівних органів об'єднання, а й із самої організації. Зараз треба творити нову коаліцію у світі - як була антигітлерівська, так має постати і антипутінська коаліція. Український парламент має активно включитися у цей процес. Про це 13 березня 2014 року заявив, виступаючи у парламенті, народний депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Юрій Михальчишин.

4 березня 2014 Юрій Михальчишин у програмі "Сьогодні. Про головне" Відео

Проблеми національної безпеки та відбудови силових систем у Україні - системи прикордонних сил, СБУ, військової розвитки та національної безпеки вцілому - що були ігноровані протягом багатьох років. Про це в етері програми "Сьогодні про головне", що 30 січня вийшла на каналі ТВІ, заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

30 січня 2014 Юрій Михальчишин у програмі "Сьогодні. Про головне" 30 січня 2014 Відео

Майдан пережив дві спроби розгону, пережив барикадні бої та січневі морози. Проблема сама по собі не розсмокчеться, яких би ілюзій не плекали в адміністрації президента. Майдан буде стояти, боротьба буде тривати. Про це в етері програми "Сьогодні про головне", що 30 січня вийшла на каналі ТВІ, заявив народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

6 грудня 2013 Зверення до працівників міліції із закликом приєднатися до народу Відео

Це звернення до працівників міліції із закликом приєднатися до народу та припинити виконувати злочинні накази. Закликаємо людей доброї волі, які мають звукопідсилювальну апаратуру, гучномовці, бумбокси, будь-яку иншу техніку - програвати цей запис у місцях скупчення міліціянтів, на пікетах та инших акціях протесту.

20 вересня 2013 Юрій Михальчишин - у програмі "Шустер LIVE" Відео

20 вересня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин взяв участь у програмі "Шустер LIVE" в етері телеканалу "Інтер".

21 червня 2013 Юрій Михальчишин у ток-шоу Шустер LIVE Відео

Народний депутат України свободівець Юрій Михальчишин 21 червня 2013 року взяв участь у ток-шоу Шустер LIVE. Йшлося, зокрема, про події на Волині.

5 квітня 2013 Юрій Михальчишин на передачі "Шустер LIVE" Відео

5 квітня 2013 року народний депутат України, член ВО "Свобода" Юрій Михальчишин взяв участь у передачі "Шустер LIVE" на телеканалі Інтер. Тема передачі: Хто повинен взяти на себе відповідальність за кидання в депутатів ПР сніжками під стінами ВР?

18 березня 2013 Юрій Михальчишин на передачі "Свобода слова" Відео

18 березня 2013 року народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин взяв участь у передачі "Свобода слова" на телеканалі ICTV. Тема передачі: На що надіється влада та опозиція?

26 жовтня 2012 Юрій Михальчишин - останнє слово перед виборами-2012 Відео

26 жовтня 2012 року кандидат в народні депутати України по 118-му виборчому окрузі Юрій Михальчишин взяв участь у передачі "Шустер LIVE" на Першому Національному телеканалі. Тема передачі: Чи є вибір?

Показати старіші події