Юрій Михальчишин
Народний депутат України
Член політради ВО "Свобода"

Біографія Юрія Михальчишина

Я, Михальчишин Юрій Адріянович, народився 14 листопада 1982 року у м. Львові в родині службовців. Громадянин України.

Освіта вища.

У 1989 році вступив до СШ № 80 з поглибленим вивченням іспанської мови, у 1996 році переведений до Львівської української приватної гімназії, де навчався до 2000 року. В 2000 році зарахований студентом філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка; завершив навчання у 2005 році, отримавши диплом магістра політології з відзнакою.

Трудову діяльність розпочав у липні 2000 року на посаді політичного оглядача часопису "За вільну Україну плюс". 31 жовтня 2005 року був зарахований до аспірантури Львівського національного університету імені Івана Франка на кафедрі політології, у 2009 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю "політичні інститути та процеси". З липня 2009 року і по сьогодні працюю старшим науковим співробітником Національного університету "Львівська політехніка".

Член Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Заступник голови Львівської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з питань політичної освіти. Сімейний стан - неодружений.